Facebook Pixel

Yeni Nesil Sesli Fal

Sanem – Sesli Kahve Falı

sanem sesli fal

Fal 8. yy dan günümüze gelen çok yönlü bir inanıştır. Birçok araç ve yöntemle geçmiş, günümüz ve gelecekle ilgili yorum getirebilme becerisidir. Size çeşitli fal türlerine nasıl bakıldığıyla ilgili bir içerik de yapardık ama biz bunun öğrenilebilir değil hissedilebilir olduguna inanıyoruz. Günümüzde popüler olan birkaç türünü ve bunların yeni nesil sesli fal uygulamalarına nasıl dönüştüğünü sizin için derledik.

Fal ve Türk Kahvesi

kahve falı

Türk kahvesi, Osmanlı İmparatorluğu’ndan günümüze kültürümüzün vazgeçilmezlerinden biridir. Lezzetiyle kalbimizi çalmakla kalmıyor, aynı zamanda bize gelecekten haberler getiriyor. En basit haliyle anlatmak gerekirse; Türk kahvemizi içtikten sonra fincanın dibinde kalan telveyi tabağına ters çeviririz ve soğumasını bekleriz. Fincanı açtıktan sonra gördüğümüz şekillere göre yorum yaparız. İnternette şekillerin ne anlama geldiğiyle ilgili yazılar mevcuttur. Sadece şekiller değil, neyle neyin yan yana geldiğine göre yorumlanması da önemlidir.

Zaman zaman gerek eğlencesine gerekse zaman geçirmek icin en sevdiğimiz aktivitelerden biri Türk kahvesi içmektir. Tabiki sonrasında şu fincanı kapatsakta bize duymak istediğimiz güzel haberler verse biri diye düşünebiliriz. Herkesin evinde, arkadaş çevresinde iki üç cümle söyleyen tanıdıklarımız vardır. Gelişen teknolojiyle ve yapılan kaliteli uygulamalarla birlikte kimseye ihtiyacımız kalmadı. İstediğimiz zaman kafe kafe gezmeden yetenekli ve işinde uzman falcılara ulaşabilmemiz mümkündür.

Tarot Falı

tarot falı

Tarot falı bilinen en eski ve en önemli fal türüdür. Bir çeşit kart falıdır. Burada en önemli şey falcıyla falına bakılan kişinin arasındaki enerjidir. Ses, tonlama, kişiler arasındaki uyum önceden konuşacağınız iki kelime bile bu falın akışını tamamen değiştirebilir. Çoğunlukla yorumcunun kartları ‘kelt haçı’ dizilişinde açmasıyla bakılır. Günümüzde gelişen teknolojinin etkisiyle birçok fal uygulamasında kendine yer bulmaktadır. Uygulamadan tarot falı baktırmak kulağa güvenilir gelmese de buna da bi çözüm bulundu.

Uygulamalarda bilgisayarın herkese aynı yorumları yapmasından sıkıldınız mı? Artık ister sesli fal ister yazılı fal olarak seçtiğiniz gerçek insanlar tarafından güvenilir ve gerçek kişilere fal baktırmak mümkün. Tarot falı kapsamlı olarak aşk, kariyer, aile, eğitim hayatınızla ilgili bilgiler verirken daha spesifik olan bir türü de mevcut.

Katina Falı

Tarot falı genel durumlar hakkında geniş bilgiler verebilirken; katina daha olay özelinde bakılır. Katina falı, tarot gibi bir kart falı olmakla birlikte daha spesifik konular doğrultusunda ilerler. Tam bir aşk falıdır diyebiliriz. Tarot genel durumlar hakkında geniş bilgiler verebilirken, katina falı olay özelindedir. Tarot ayrıntıcı olabilicekken, katina ayrıntıların üstünde durmaz. Kişilerin karakter özelliğinden yola çıkılır. Kartların üzerindeki kişiler mitolojiktir ve yaşadıkları dönemdeki enerjilerini bugüne yansıttığı düşünülür. Kart fallarının bu kadar enerji odaklı olması bize aslında bu fal çeşitini baktırıcağımız kişilerle kurucağımız enerjinin, özellikle sesli fal yeniliğinin önemini hatırlatıyor. Yeni nesil falcılıkta işinde uzman kişiler bir tık uzağınızda.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sanemabla

Bir Yorum

  1. süper bir tarot bağımlısı olarak hemen uygulamayı indiriyorum. bilgilendirme için teşekkürler ❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu